instagram, yoFOREVER AND NEVER EVER ON INSTAGRAM

22 August 2013

basic needs.

mam takie jedno małe "marzenie" - wejść do pierwszego lepszego sklepu i znaleźć tam basicowe ubrania, które są dobrze skrojone i wykonane z dobrej jakości materiałów. marzenie póki co nie do spełnienia, bo tylko jedna "sieciówka" (pozdrawiam COS) w warszawie może je spełnić, a trochę nie o to chodzi. trochę męczące bywa przebieganie całego miasta w poszukiwaniu zwykłej, szarej koszulki - kiedy krój wydaje się być w porządku, to zazwyczaj skład przyprawia o niesmak. albo na odwrót. i tak kończy się zakupami w lumpeksie. zdaję sobie sprawę z faktu, ze połączenie słów sieciówka i dobra jakość brzmią jak oksymoron, bo dobra jakość nie idzie w parze z bardzo niską ceną. na szczęście z ratunkiem (oprócz second handów) przychodzą polscy projektanci, którym kreatywności nie brakuje, a jakości nie ma nawet co porównywać ze sklepową. zresztą mama powtarzała kiedyś, że "polskie trzeba wspierać". czy jakoś tak.
może nie są to najbardziej basicowe basici (ale masło maślane!), ale mój wybór prostych, dobrze skrojonych ubrań. da się? no da się.

source of pictures: showroom.pl/cloudmine.pl

3 comments:

 1. Dobry wybór. Ludzie oszczędzają, więc idą do H&M

  ReplyDelete
 2. podzielam Twoje marzenie.

  pozdr. AL

  ReplyDelete
 3. Chciałabym również znaleźć dobre Basic rzeczy w sieciówkach ale wiadomo że tak się nigdy nie stanie . Osobiście posiadam sukienki z Borski i są rewelacyjne . Dokładnie trzeba wspierać to co polskie :)

  ReplyDelete

Thanks!