instagram, yoFOREVER AND NEVER EVER ON INSTAGRAM

07 March 2013

gypsy.

nie mam dużo do pisania, bo przez tych kilka dni moje życie nie przeszło specjalnej rewolucji.

uwielbiam cięzkie, toporne zestawy - dużo czerni, warstw, skór i futer (sztucznych i sztucznych). do tego jeszcze masywne buty i powstaje zestaw idealny. szkoda tylko, iż odnoszę wrażenie, że ładne, ciężkie buty, które nie są skórzane, nie istnieją. może ktoś wyprowadzi mnie z błędu? bo przeszukałam już pół internetu, aby znaleźć idealne biker boots.
mogłabym od góry do dołu, 365 dni w roku chodzić w czerni - o czym już chyba wspominałam. kolor ten chyba zbyt dobrze oddaje stan mojego ducha (tak sobie gadam. aż tak źle chyba ze mną nie jest.).
powstanie tego zestawu zostało wywołane wielogodzinnym gapieniem się na męską kolekcję saint laurent zima 2013. tylko jest mniej grunge'owo, a bardziej cygańsko. gypsy queen czy coś. i moja kurtka nie leży tak idealnie, ale co ja na to poradzę.


i don't have much to write, because my life wasn't turned upside down during these few days.

i love heavy, massive sets - lots of black, layers, leather and fur (faux and faux). plus clunky biker boots and voila! - perfect combo is ready. too bad that i don't believe in finding the perfect pair anymore - i've digged the whole internet to find nice, heavy, faux leather biker boots, but apparently there aren't any. maybe there are? if you know something - just let me know, pretty please!
i could wear black from head to toe, 365 days a year - yeah, i know i mentioned it few times before. this color is the true color of my soul (i'm kidding. i'm not that bad and not that goth.).
dressing like this was caused by staring for hours at saint laurent menswear collection for fall 2013. my version is less grungy, more gypsy. gypsy queen or something. and my biker jacket doesn't fit perfectly under my faux fur. but what can i do about it?

perfect prison picture.

[faux fur - SHAMPALOVE, biker jacket - mango, shirt & bag - thrift shop, jeans - cubus, wedges - cheap monday, shades - h&m

10 comments:

 1. you're adorable!
  did you check Asos Marketplace?
  xoxo

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha thanks.
   yeah, i did! but my feet are too big :(

   Delete
 2. Omamo, wszystko świetne: Koszula, kurtka, futerko! Super stylizacja!
  Pozdrawiam! (:

  ReplyDelete
 3. swietna stylizacja! i to futerko, sama szukam podobne ..zapraszam do siebie w wolnej chwili i pozdrawiam!
  ps.uwielbiam Twoje kolczyki w policzkach <3

  ReplyDelete
 4. tak a propo starszego już twojego zdania... powiedziałaś kiedyś, że nie rozumiesz, jak wszystkie gwiazdki czy blogerki modowe mogą ubierać szpilki, spódniczki etc. w zimę. Ja uważam to jako poświęcenie dla mody, dla sławy i dla dobra swojego blogu, a według mnie Ty, jeśli tego nie pojmujesz- nie zasługujesz na MIANO blogerki, więc Gratulację :)Przepraszam, że przypominam Tobie stare, zapomniane "cytaty", ale myślę, że to co napisałam powyżej jest absolutną prawdą i sądzę, że powinnaś mi odpowiedzieć (lekko się wytłumaczyć). Poza tym pozdrawiam z Tajlandii :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. to nie jest "starsze zdanie" czy "zapomniany cytat", bo cały czas uważam, że latanie w środku zimy w śnieżnych zaspach w szpilkach i tiulowej spódnicy jest po prostu idiotyczne i niezdrowe przede wszystkim. celebrytki średnio mnie interesują, bo zazwyczaj muszą przemieścić się 5m - z samochodu do wejścia do lokalu, więc mogą przyjeżdżać nawet nagie. blogerki powinny pokazywać bardziej praktyczne zestawy, bo chyba o to chodzi w tej całej sprawie - pokazywanie rzeczy, które nosi się na codzień. ale jeżeli ktoś rzeczywiście biega w tym mrozie z gołymi nogami i w krótkiej spódnicy, to jego sprawa. ryzykuje swoim zdrowiem i śmiesznym wyglądem - nie moim ;) chciałabym zobaczyć je także w odwrotnej sytuacji w takim razie - w futrach i śniegowcach w środku lata.

   bycie blogerką modową wymaga wielkich poświęceń? jakiś kodeks o tym mówi czy regulamin? bo nigdy nie słyszałam. kiedy zyskuje się takie miano? są jakieś ceremonie przyznawania tytułów? chyba żyłam do tej pory w strasznej niewiedzy. dla dobra swojego blogA nie przebieram się do postów, tylko pokazuję w nich to, co rzeczywiście noszę. tyle w tej kwestii.

   Delete
 5. Love your blog. I always wanted cheek piercings myself but never felt I could pull it off! You really do xx

  Fashion blog : www.cocochicblog.co.uk
  Giveaway: http://www.cocochicblog.co.uk/post/44099887293/giveaway-zara-taylor

  ReplyDelete

Thanks!