instagram, yoFOREVER AND NEVER EVER ON INSTAGRAM

11 February 2012

summer please.

chcę lato. widok kurtek, szalików, rękawiczek, ciepłych butów, ludzi pociągających nosami w autobusach, śniegu/lodu za oknem, minusowych temperatur i innych rzeczy, które nieodzownie kojarzą się z zimą w mieście, powoduje u mnie odruchy wymiotne. długo nie wytrzymam w takim stanie. chciałabym już słońce i lekką kurtkę. a najlepiej krótkie spodnie i gołe nogi. pierwszy dzień, w którym mogę wyjść z domu bez wkładania pod szorty rajstop/legginsów/innych rzeczy chroniących przed zimnem jest swego rodzaju świętem. jednym z najważniejszych w roku. i baaaardzo bym chciała, żeby już nadszedł.
czekam z wytęsknieniem na ciepłe dni, podczas których nie trzeba się ukrywać pod stertą rzeczy chroniących przed zamarznięciem. s z y b c i e j.

za takim stanem rzeczy tęsknię. zdjęcie - cjaj.

poza tym chciałabym już na gołe stopy wsunąć moje nowe kapcie.
2 comments:

  1. Zgadzam się, zgadzam. Mi też już niedobrze, kiedy spoglądam przez okno na te syberyjskie widoczki i wiem, że trzeba będzie w końcu wyjść...

    ReplyDelete
  2. Ah, chciałabym lato już i ciepełko, i moment, kiedy zacznę nosić krótkie spodenki, a nie nosić się na cebulkę jak teraz. Twoje kapcie nawiasem są genialne. (:
    Pozdrawiam cieplutko i dodaję do obserwowanych. ♥

    ReplyDelete

Thanks!